OUTLET termékek - 30-40-50% kedvezménnyel 

CC Moore Sriracha Booster locsoló 1 liter

CC Moore All Season Pellet Activator locsoló 1 liter

Azonnal raktárról
Raktárkészletek
Bolti készlet: raktáron
szállítási idő: 1-3 munkanap
Központi raktár: nincs készleten
szállítási idő: 3-6 munkanap
Külső raktár: raktáron
szállítási idő: 5-12 munkanap
Gyártó: CC Moore
Cikkszám: 92662
Szállítási díjak: 990 Ft
5 190 Ft
Részletek

CC Moore All Season Pellet Activator

A CC Moore All Season Pellet Activator egy tápanyagokban gazdag folyékony pellet booster, amely jelentősen fokozza a halibut, pisztráng- és egyéb békés halas pelletek ízét, aromáját és tápértékét. Használatával a pelletek sokkal vonzóbbá válnak, mint eredeti formájukban, így gyorsabban és hosszabb ideig tartják a halakat az etetésen.

A termék rendkívül vízoldékony, és szabad aminosavakat valamint erős táplálkozási ingereket tartalmaz, amelyek még hideg vízben és nehéz körülmények között is kapásra ösztönzik a halakat. A folyékony adalék könnyen beszívódik a pelletekbe, majd a vízbe kerülve fokozatosan kioldódik, így folyamatos csalogató hatást fejt ki.

Az All Season Pellet Activator egész évben használható, PVA-barát, ezért PVA tasakos horgászatnál is biztonsággal alkalmazható. A csalik folyékony boostolása jelentősen növeli a csalogató hatás gyorsaságát, erősségét és időtartamát, ami közvetlenül növeli a sikeres horgászat esélyét.


Fő jellemzők

  • Természetes, sötétbarna színű folyadék, sűrű, „szósz” jellegű állaggal
  • Gazdag, húsos-hal jellegű aroma és ízprofil
  • Halfehérjéket, halolajokat, ionos sókat és ízfokozókat tartalmaz
  • Nagyon jól oldódik vízben, így egész évben hatékony
  • Könnyen beszívódik a pelletekbe, erős csalogató anyagokkal gazdagítva azokat
  • Kifejezetten hatékony ponty, harcsa, márna és más békés halak horgászatához
  • Kiváló pelletkeverékek, spod mixek és PVA bag mixek boostolására
  • Alacsony olajtartalmú, könnyen emészthető
  • 100% PVA-barát
  • Praktikus 1 literes kiszerelés

Használati javaslat

Pelletkeverékekhez vagy pellet alapú PVA mixekhez 50–100 ml / kg mennyiségben ajánlott használni. A legjobb eredmény érdekében hagyjuk, hogy a folyadék kb. 12 órán keresztül beszívódjon a pelletekbe használat előtt.

Különösen jól működik halas, fűszeres, élesztős vagy sós jellegű etetőanyagokkal.

Tárolási javaslat

Szobahőmérsékleten, közvetlen napfénytől védve tárolandó.

A CC Moore All Season Pellet Activator ideális választás, ha szeretnéd a pellet alapú etetéseidet még vonzóbbá tenni, és a halakat hosszabb ideig az etetésen tartani.


Csomagajánlatok
Hasonló termékek
Betöltés...
CC Moore Sriracha Booster locsoló 1 liter
CC Moore All Season Pellet Activator locsoló 1 liter
5 190 Ft
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok