Süllyedő bojli
Összes termék a kategóriában113
termék
Kraken Baits Smart Series Hot Sausage ACTIVE bojli 2.5kg 24mm
5 990 Ft
Egységár: 2 396 Ft/kg
Kraken Baits Smart Series Strawberry Cream ACTIVE bojli 2.5kg 24mm
5 990 Ft
Egységár: 2 396 Ft/kg
Kraken Baits Smart Series Strawberry Cream bojli 2.5kg 24mm
5 990 Ft
Egységár: 2 396 Ft/kg
Kraken Baits Smart Series Tigernut Energy ACTIVE bojli 2.5kg 24mm
5 990 Ft
Egységár: 2 396 Ft/kg
Összes termék a kategóriában113
termék