Leírás
A pavilon sátrak következő generációja megérkezett. Soha nem látott stabilitás, sokoldalúság és lefedettség.
Az új előtető kialakítása nagyobb lefedettséget, jobb stabilitást és kiváló esőelvezetést biztosít. Kényelmes helyet biztosít az üldögélésre és pihenésre, valamint az asztalok, csomagok és egyéb nagyméretű felszerelési tárgyak tárolására, amelyeket így nem kell a sátorban tárolni, különösen hosszabb tartózkodás esetén.
Számos ajtó-konfiguráció teszi ezt a legsokoldalúbb menedéket egyedivé. Nem számítanak a körülmények, nem kell aggódnia, mivel az Avid Carp Screen House 4D védelmet nyújt minden időjárási körülmények között. Az oldalsó paneleken található fél ajtó opciók az oldalsó és középső cipzáraknak köszönhetően nagyobb árnyékot és légáramlást tesznek lehetővé. Alternatívaként az ajtók teljesen fel- vagy letekerhetők, a konfigurációk végtelenek. A Screen House 4D-vel mostantól lehetőség van arra, hogy mindkét oldalra egy-egy sátrat csatlakoztasson, így egy központi lakóterületet hozva létre a Screen House-on belül.
Kiváló minőségű terepszínű hálóval rendelkezik, amely védelmet nyújt a bogarak és a rágcsálók ellen, valamint szükség esetén létfontosságú napvédelmet biztosít.
Figyelem, a képen látható előtető (4D Skull Cap) külön vásárolható meg!
Az Avid Carp Screen House 4D jellemzői:
- 10000mm hidrosztatikus anyag
- 4-irányú tartóoszlopok a nagyobb szilárdság és biztonság érdekében nagy szélben és viharban is
- Egyedülálló csavarodásgátló sarokblokkok a nagyobb szilárdság és stabilitás érdekében
- Avid Camo hálót használnak mindenhol
- Új tornácrendszer feszítő rúddal az erő és a támogatás érdekében
- Fél ajtó opció a fokozott légáramlás és időjárásvédelem érdekében
- Sátor csatlakoztatásának lehetősége mindkét oldalra
- Kis csomagolási méret
- Gyors és egyszerű felépítés
- Kompatibilis a 4D Skull Cap-el (opcionálisan rendelhető)